O nás

Vítejte v našem internetovém obchodě, který se již od roku 2015 specializuje na prodej indických textilních výrobků, zejména nástěnných tapisérií, sedacích pufů, kabelek a polštářů. Zaměřujeme se zejména na dekorace vyrobené tradičními indickými řemeslnými technikami jako je patchwork, razítkový tisk či výšivky.

Všechno zboží je vyráběno v Indii, ručně a každý kus je originál.

Indové, stejně jako my, milují barvy a jejich kombinace v neobyčejných variacích, a tak z každého kusu dýchá neuvěřitelná pozitivní energie a voní Orient. Věříme, že s námi budete sdílet naši posedlost orientálním uměním, a že vám budeme moci předat alespoň trochu této pozitivní energie.

Zboží je vyráběno převážně v indické oblasti Rajastán a než jej pustíme do prodeje, tak jej dlouze osobně testujeme. Můžete se tak spolehnout, že k vám dorazí opravdu nádherné a funkční zboží.

Kromě barev a řemeslného úmění milujeme jednoduchost, a proto neúčtujeme žádné poštovné ani balné a veškeré nabízené zboží máme skladem. Můžete si tak být jisti, že vaši objednávku budete mít doma nejpozději do dvou dnů.

 

Jste zváni, tak pojďte dál.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.