TEXTILNÍ DEKORACE NA ZEĎ - DEKORACE SLON, FIALOVO-ŽLUTÝ, TAPISÉRIE, GOBELÍN, KOBEREČEK NA ZEĎ, INDIE, PATCHWORK, DOPRAVA ZDARMA

Velká textilní dekorace na zeď - tapisérie, gobelín, kobereček na zeď, patchwork, originál dekorace z  Indie, ručně šitá (hand made), BOHATÉ VYŠÍVÁNÍ, JEDINEČNÝ MOTIV SLONA!!!!!

Velikost cca: 150 x 105 cm


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 2.11.2021
1 590 Kč
Kategorie: Tapisérie patchwork
 

Jedinečná VELKÁ nástěnná textilní dekorace s MOTIVEM SLONA - tapisérie je ručně vyrobená a vyšitá metodou patchwork. Tapisérie je sešitá z kousků vintage indických tradičních oděvů, které tvoří jedinečné vzory. Každý kus je ručně vyráběný originál. KRÁSNÝ VELKÝ KOUSEK!!!!!!

Dekorace se hodí do obývacího pokoje, na chodbu nebo schodiště, do kanceláře, joga centra vlastně kamkoliv, kde chcete navodit veselou náladu. Možno použít také na zem jako originální patchwork koberec, přehodit přes pohovku nebo křeslo.

Každý kus je ručně vyráběný originál. Případné nedokonalosti nejsou vadou, ale dodávají těmto jedinečných uměleckým kouskům na jedinečnosti.

Velikost: 150 x 105 cm

Vneste do svého domova kousek orientálního kouzla nebo věnujte originální nevšední dárek, který dodá každému interiéru na jedinečnosti.

DOPRAVA ZDARMA!!!!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.