Akce Tip

TEXTILNÍ VINTAGE DEKORACE NA ZEĎ - TAPISÉRIE, GOBELÍN, KOBEREČEK NA ZEĎ, DEKORACE Z INDIE, INDICKÁ TAPISÉRIE, FIALOVÁ, DOPRAVA ZDARMA

Nástěnná textilní dekorace na zeď - tapisérie, gobelín, kobereček na zeď, LUXUSNÍ KUS!!!! originál Indie, ÚŽASNÁ RUČNÍ PRÁCE!!!!!!! bohatě zdobená, ručně šitá metodou patchwork, bohaté výšivky zlatou nití a zlatým drátkem, zdobená sklíčky, k výrobě byly použity vintage indické šaty a svatební sárí. 

Velikost: 87 x 47 cm

  • 1 099 Kč 100 Kč –9 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 25.10.2018
999 Kč
Kategorie: Nástěnné tapisérie
 

Tato jedinečná LUXUSNÍ nástěnná textilní dekorace - tapisérie je ručně vyrobená a vyšitá z vintage tradičních indických šatů metodou patchwork. NAPROSTO JEDINEČNÁ A PŘEKRÁSNÁ RUČNÍ PRÁCE!!!!!!!!

Dekorace se hodí do obývacího pokoje, na chodbu nebo schodiště, do kanceláře, joga centra vlastně kamkoliv, kde chcete navodit veselou náladu. Možno použít také na zem jako originální patchwork koberec, přehodit přes pohovku nebo křeslo.

Každý kus je ručně vyráběný originál. Případné nedokonalosti nejsou vadou, ale dodávají těmto jedinečných uměleckým kouskům na jedinečnosti.

Velikost: 87 x 47 cm

Vneste do svého domova kousek orientálního kouzla nebo věnujte originální nevšední dárek, který dodá každému interiéru na jedinečnosti.

DOPRAVA ZDARMA!!!!

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.