Akce

Mahari - Indický patchwork puf taburet - ruční práce, podsedák, sedací pytel, sedací taburet z Indie, modrý, DOPRAVA ZDARMA

Jedinečný indický patchwork puf - taburet. Ručně vyroben metodou patchwork z tradičních indických textílií a zdoben sklíčky, perličkami, zrcátky a bohatým vyšíváním. Díky precizní ruční výrobě je každý kus jedinečný originál. 

Puf je dodáván s vyplní - polystyrenové kuličky, které jsou běžně používány do všech druhů sedacích pytlů a jsou zdravotně nezávadné.

Velikost: průměr cca 55 cm, výška 35 cm
Váha: cca 1,5 kg
DOPRAVA ZDARMA!!!!!

  • 1 549 Kč 300 Kč –19 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 17.4.2024
1 249 Kč
Kategorie: Pufy patchwork
 

Tento originální indický puf - taburet byl ručně vyroben v indickém Jaipuru metodou patchwork z tradičních indických textílií. Každý kus je bohatě zdoben barevnými sklíčky, zrcátky a bohatým vyšíváním. Každý kus je jedinečný originál a jednotlivé kusy se mohou mírně lišit od produktových fotografií - základní barva a ladění však zůstávají stejné.

Puf slouží jako taburet, sedací pytek, sedací vak, podsedák, podnožník, atd. Tento originální puf / taburet  je designový doplněk do každého bytu.

Výplň EPS kuličky zajišťují pohodlné sezení, které je zároveň velmi pevné. Nemusíte se bát, že byste se do pufu „zabořili“. Puf je dodáván s obsahem cca 90 litrů kuliček a dle potřeby, či svých preferencí na pohodlí posedu, můžete výplň pohodlně odsypat nebo přisypat. Puf - taburet je zespodu opatřen kvalitním zipem, který umožňuje snadnou obsluhu.

Velikost: průměr cca 55 cm, výška 35 cm
Váha: cca 1,5 kg

DOPRAVA ZDARMA!!!!!