Indický vyšívaný puf taburet - ruční práce, podsedák, sedací pytel, sedací taburet z Indie, vysoký vínový, DOPRAVA ZDARMA

Jedinečný indický vyšívaný puf - taburet. Vyroben z hrubého plátna a bohatě zdoben tradiční barevnou výšivkou. Díky precizní ruční výrobě je každý kus jedinečný originál. 

Puf je dodáván s vyplní - polystyrenové kuličky, které jsou běžně používány do všech druhů sedacích pytlů a jsou zdravotně nezávadné. Ze spodní strany je taburet opatřen pevným černým zipem.

Velikost: průměr 45 cm, výška 50 cm
Váha: cca 1,5 kg
DOPRAVA ZDARMA!!!!!


  • Skladem
    Můžeme doručit do: 20.6.2024
1 149 Kč
Kategorie: Pufy vyšívané
Hmotnost: 2 kg
 

Tento originální indický puf - taburet byl ručně vyroben v indickém Jaipuru. Každý kus je bohatě zdoben tradiční výšivkou a okraje jsou ozdobeny malými pompómky. Každý kus je jedinečný originál.

Puf slouží jako taburet, sedací pytek, sedací vak, podsedák, podnožník, atd. Tento originální puf / taburet  je designový doplněk do každého bytu.

Výplň EPS kuličky zajišťují pohodlné sezení, které je zároveň velmi pevné. Nemusíte se bát, že byste se do pufu „zabořili“. Puf je dodáván s kuličkami a dle potřeby, či svých preferencí na pohodlí posedu, můžete výplň odsypat nebo přisypat. Dolní část taburetu je opatřena kvalitním černým zipem.

Velikost: průměr průměr 45 cm, výška 50 cm
Váha: cca 1,5 kg

DOPRAVA ZDARMA!!!!!