Vážení zákazníci, v období od 30.6.2022 do 31.8.2022 probíhá v našem e-shopu dovolená. I nadále však můžete bez obav objednávat, veškeré zboží máme skladem, jen musíte počítat s tím, že Vám bude odesláno až 1.8.2022. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme Vám krásné léto. Vaše Mahari.cz

Batika opět na scéně

Dle modních návrhářů ze všech koutů světa je batika opět velmi aktuální a trendy. Vyrojilo se spoustu módních kolekcí od renomovaných návrhářů a designérů, které dávají vzpomenout na módu zlatých šedesátých a sedmdesátých let.

Popravdě, u nás batice nikdy neodzvonilo. Vždy se nám líbila ta jedinečnost berevného provedení, rozevlátost dávájící najevo, že nechceme mít svět šedý a nudný, bez kousku svobody a inspirace. Pokud tedy máte na dně truhly něco z dávné nebo i méně vzdálené doby, nebojte se to to vytáhnout na světlo boží a vyražte s tím hezky mezi lidi, nebo jen tak do přírody.

Batika není samozřejmě jen dominantou oblečení. Její použití je mnohostranné. Ať již ve formě doplňků, jako jsou třeba kabelky, nebo v bytových dekoracích. Zkuste si na zeď pověsit duhový přehoz a uvidíte jak se změní nálada vašeho domova. Neuděláte chybu, ani pokud pustíte batikovaný přehoz do ložnice. Při procházce přírodou pak udělá praktickou i velmi stylovou službu piknikový přehoz.

V galerii se můžete inspirovat, nebo jen tak pokochat.